Princeznou alespoň na jediný večer? Oblékněte dlouhé plesové šaty!

Plesové dlouhé šatyČeká Vás významná společenská událost a ještě jste nesehnala své vysněné šaty? Pokud se chcete stát princeznou alespoň na jeden večer, vsaďte na maxi šaty s délkou až po paty. Máte-li představu, jak by takové šaty měly vypadat, tak máte vyhráno a zajisté si přijdete na své! Na výběr je dnes obrovské množství nejrůznějších střihů a materiálů, které vykouzlí exkluzivní look na každém kroku!

 

Dlouhé šatyDoslova maximální efekt

Při výběru si dejte pozor, aby délka opravdu zakrývala vše až na zem, ale zároveň aby se Vám v dlouhých plesových šatech dobře chodilo. Zakopnout před sálem plným lidí totiž není úplně skvělý zážitek. Správně zvolené dlouhé šaty nám dělají obrovskou službu, protože každé ženě minimálně zvednou sebevědomí nebo splní princeznovský sen.

 

Dejte si ale pozor na optické vyvážení outfitu, protože dlouhé šaty občas viditelně zkracují postavu. K dokonalému efektu tak postačí nazout vysoké podpatky a vlasy vyčesat nahoru, budete se pak cítit jako opravdová bohyně. Pokud Vám obyčejné dlouhé šaty připadají přesto fádní a nudné, sáhněte po šatech s rozparkem, holými zády, nebo rafinovanými detaily či zdobením. Doplňky volte dle uvážení, ale nebojte se toho – k honosné róbě se totiž hodí i extravagantnější kousky, se kterými definitivně zazáříte.