Sexy krátké plesové šaty

Černé krátké šatyPokud hledáte outfit na blížící se významnou událost, na které chcete být krásná a nepřekonatelná, vsaďte na jistotu a oblékněte krátké plesové minišaty. Takové koktejlky totiž dokážou s naším vzhledem opravdovou parádu a budete se cítit neobyčejně svůdná a sebejistá. Krátké plesové šaty se dnes už hodí na většinu společenských akcí, a jestliže zvolíte délku šatů nad kolena, neuděláte krok vedle. Musíte však dbát na to, o jakou akci se konkrétně jedná a zdali se sluší být tak nebezpečně vyzývavá a sexy. Pokud jste o něco starší a chcete působit opravdu důstojným dojmem, bude vhodnější pro tentokrát zvolit šaty dlouhé, které z Vás v mžiku udělají elegantní královnu.

 

Fantazii se meze nekladou

Krátké šaty

Při výběru krátkých plesových šatů se můžete opravdu vyřádit, protože na trhu je obrovské množství střihů, materiálů i barev a každá žena zajisté najde šaty dle svého gusta. S minišaty můžete experimentovat, pohrát si s jejich provedeními a při troše ženské mazanosti využít i nějakých optických triků. Jestliže hledáte šaty, ve kterých zakryjete větší bříško či boky, zvolte střih splývavý nebo decentně balonový, skvělým pomocníkem Vám bude například šifonová sukně, která působí báječně vzdušným dojmem. Ženy méně obdařené v předních partiích těla ocení šaty bez výstřihu, ale naopak s holými zády a ty z nás, co se pyšní bujnějším poprsím, mohou sáhnout po koktejlkách s klasickým výstřihem do V, nebo třeba šaty bez ramínek.

 

Nejlepší řešení

Barva krátkých plesových šatů je otázkou vkusu, ale „malé černé“ by neměly chybět ve skříni žádné z nás. Na léto se hodí barvy pastelové, světlé nebo křiklavě barevné a v zimě naopak oceníme šaty v tmavších tónech, které se dají zkombinovat s černými silonkami nebo trendy legínami. K takovým šatům obujte boty na podpatku nebo na klínku, slaďte je se šik psaníčkem či minikabelkou a můžete vyrazit na nezapomenutelný večírek!