Zamilujte si bílé plesové šaty

Dámské bílé šatyČas na vdávání ještě nenadešel, ale už teď se nemůžete dočkat, až se zahalíte do šatů v čistě bílé barvě a budete se cítit jako porcelánová panenka? Využijte společenských příležitostí a místo obyčejných černých šatů nebo křiklavých odstínů tentokrát zvolte bílé plesové šaty, které Vám prokážou neocenitelnou službu v podobě zářivé elegance.

 

Přitažlivá víla

Bílé plesové šatyBílá barva se často velmi podceňuje a bereme jí jako obyčejnou a nezajímavou. Opak je však pravdou! Bílá barva v kombinaci se společenskými šaty působí opravdu exkluzivním dojmem a pokládají se za velice originální. Bílé společenské šaty patří ke kouskům, které si zamilujete pro jejich jednoduchost a nadčasovost, protože málokterá žena sáhne po takovéhle kombinaci. Bílé šaty můžete obléknout buď jako mini, středně dlouhé, nebo se nechat unést bohémským stylem a zvolit šaty dlouhé až na zem. Skvěle se hodí například na zahradní slavnost, nebo firemní večírek kde v takovém modelu budete za hvězdu. Bílé společenské šaty kombinujte se zajímavými doplňky, můžete si dovolit sáhnout i po výraznějším šperku, nebo kabelce v kovovém odstínu. Celý efekt pak bude prvotřídní a vy budete ta, za kterou se budou přítomní muži neustále otáčet.

 

V bílé barvě vypadají nádherně šifonové sukně a lesklejší materiály nebo šaty doplněné třpytivými detaily. Vyzkoušejte i černobílou kombinaci, protože ta z módy nevymizí nikdy a retro styl patří mezi nejoblíbenější módní hity snad v každé sezóně. Nezapomeňte obout výrazné lodičky v jiné barvě a staňte se okouzlující vílou!